Her-Tür Mobilya

Image
Firmamız 1978 yılında Akçaabat’ ta Yaylacık Mahallesinde Selahattin EYÜPOĞLU tarafından Her-Tür Çelik Eşya olarak kurulmuştur. Zamanla farklı sektörleri de bünyesine katarak Şirket olduktan sonra Her-Tür Dekorasyon-Mobilya-Çelik Eşya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını almıştır.

1978 yılında Çelik Eşya ve Büro Mobilyaları konusunda uzmanlaşmış firmamız 1989 yılında Ev Mobilyaları sektörüne de tecrübesini yaymıştır. Tüm Branşlar da toplam 30 kişilik uzman kadromuzla çalışmalarımıza kurumsal anlamda yön vererek satış sonrası hizmet kalitesini de ön planda tutmaktayız.

Ev Mobilyaları, Büro Mobilyaları, Çelik Eşya ve Çelik Raf Sitemleri konusunda firmamız profesyonel anlamda hizmet vermektedir. Doğu Karadeniz bölgesinde tek olan firmamız toplam 3000 metrekare alanda hem çelik eşya imalatı hemde diğer ürün gruplarının satışını gerçekleştirmektedir. Kurumsal olarak kendi imalatıyla bölgede en geniş iş potansiyeline sahip firmamız yeni alanlarda yeni imalathaneleriyle yine bölgesel olarak hizmete devam etmektedir.
    © 2024 Her-Tür Mobilya - Kilim Mobilya Trabzon. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By Propos Yazılım